ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Προσφορές για την επταήμερη εκδρομή στην Ιταλία (Επαναπροκήρυξη εκδρομής).

Προσφορές για την επταήμερη εκδρομή στην Ιταλία (Επαναπροκήρυξη εκδρομής).

Related Post

Καλλιτεχνική παρουσίαση για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση στο Νεοκλασσικό “Χρυσόγελου”Καλλιτεχνική παρουσίαση για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση στο Νεοκλασσικό “Χρυσόγελου”

Μια σημαντική εξωσχολική δραστηριότητα μέσω μαγνητοσκοπημένω γυρισμάτων υλοποίησαν μαθητές και εκπαιδευτικοί του σχολείου μας σε συνεργασία με τον τομέα Πολιτισμού κτίριο “Χρυσόγελου” που στεγάζεται στο προσφάτως ομόνυμο κτίριο στο Μεσολόγγι.

Επίσκεψη του σχολείου μας στην Δραματική σχολή του Εθνικού Θεάτρου στις 15-12-2023.Επίσκεψη του σχολείου μας στην Δραματική σχολή του Εθνικού Θεάτρου στις 15-12-2023.

Η Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου άνοιξε τις πόρτες της, για να προσφέρει στις μαθήτριες και στους μαθητές της κατεύθυνσης θεάτρου του σχολείου μας μια μοναδική εμπειρία. Να παρακολουθήσουν ζωντανά