Προσωρινός αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης προσόντων υποψηφίων, ανά αντικείμενο, για την πρόσληψη ωρομίσθιου προσωπικού για τη διδασκαλία Θεάτρου – Κινηματογράφου και Χορού στα Καλλιτεχνικά Σχολεία

Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι αναρτάται στην ιστοσελίδα του Υπουργείουwww.minedu.gov.gr, ο προσωρινός αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης προσόντων υποψηφίων, ανά αντικείμενο, για την πρόσληψη ωρομίσθιου προσωπικού, εξειδικευμένου στη διδασκαλία των μαθημάτων του Κινηματογράφου, Κλασικού και Σύγχρονου Χορού και Κίνησης-Χορού στα Καλλιτεχνικά Σχολεία, για το σχολικό έτος 2019-2020, σύμφωνα με την αριθμ. 151858/Ε1/30-9-2019 (ΑΔΑ: 7Χ4Γ4653ΠΣ-0ΘΤ) πρόσκληση της Υπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Ενστάσεις κατά του ως άνω πίνακα, που αφορούν στη μοριοδότηση των προσόντων των υποψηφίων, υποβάλλονται:

από την Τετάρτη 23/10 έως και την Πέμπτη 31/10/2019, μόνο ηλεκτρονικά, στο Τμήμα Β΄ της Διεύθυνσης Διορισμών-Προσλήψεων Εκπ/κού Προσωπικού Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης του Υ.ΠΑΙ.Θ. (email:t09pde1@minedu.gov.gr).

Δείτε τον πίνακα με τους υποψηφίους για κίνηση-χορό σε pdf

Δείτε τον πίνακα με τους υποψηφίους για σύγχρονο χορό σε pdf

Δείτε τον πίνακα με τους υποψηφίους για κλασσικό χορό σε pdf

Δείτε τον πίνακα με τους υποψηφίους για κινηματογράφο σε pdf

Εγκύκλιος πρόσληψης αναπληρωτών-ωρομισθίων εκπαιδευτικών χορού και κινηματογράφου στα Καλλιτεχνικά Σχολεία.Εγκύκλιος πρόσληψης αναπληρωτών-ωρομισθίων εκπαιδευτικών χορού και κινηματογράφου στα Καλλιτεχνικά Σχολεία.

Θέμα: Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων και επιλογής υποψηφίων για την πρόσληψη ωρομίσθιου προσωπικού, εξειδικευμένου στα αντικείμενα των κατευθύνσεων Θεάτρου – Κινηματογράφου και Χορού στα Καλλιτεχνικά Σχολεία, για το σχολικό έτος 2020-2021.

Ξεπέρασαν τις 60 οι αιτήσεις συμμετοχής στις εισαγωγικές εξετάσεις από όλη την Αιτωλοακαρνανία και την Αχαΐα. Η ύλη των εξετάσεων. Προσεχώς η ημερομηνία.Ξεπέρασαν τις 60 οι αιτήσεις συμμετοχής στις εισαγωγικές εξετάσεις από όλη την Αιτωλοακαρνανία και την Αχαΐα. Η ύλη των εξετάσεων. Προσεχώς η ημερομηνία.

Μεγάλο ενδιαφέρον υπήρξε από γονείς και μαθητές για τη συμμετοχή τους στις εξετάσεις εισαγωγής στην Α΄Γυμνασίου του Καλλιτεχνικού Γυμνασίου Μεσολογγίου. Συνολικά υπήρξαν περισσότερες από 70 αιτήσεις και στις τρεις κατευθύνσεις