Τελικός αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης για ωρομίσθιο προσωπικό με εξειδίκευση στο χορό-κινηματογράφο για το Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο Μεσολόγγιου

Τελικός αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης προσόντων υποψηφίων, ανά αντικείμενο και Καλλιτεχνικό Σχολείο, για την πρόσληψη ωρομίσθιου προσωπικού, εξειδικευμένου στη διδασκαλία των αντικειμένων των κατευθύνσεων Θεάτρου – Κινηματογράφου και Χορού στα Καλλιτεχνικά Σχολεία, σχολ. έτους 2019-2020

Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι αναρτάται στην ιστοσελίδα του Υπουργείου www.minedu.gov.gr, ο τελικός αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης προσόντων υποψηφίων, ανά αντικείμενο και Καλλιτεχνικό Σχολείο, για την πρόσληψη ωρομίσθιου προσωπικού, εξειδικευμένου στη διδασκαλία των μαθημάτων του Κινηματογράφου, Κλασικού και Σύγχρονου Χορού και Κίνησης-Χορού στα Καλλιτεχνικά Σχολεία, όπως κυρώθηκε με την αριθμ. 183499/Ε1/22-11-2019 υπουργική απόφαση.

Δείτε τον πίνακα για την κίνηση-χορό σε μορφή excel

Δείτε τον πίνακα για κλασσικό χορό σε μορφή excel

Δείτε τον πίνακα για σύγχρονο χορό σε μορφή excel

Δείτε τον πίνακα για κινηματογράφο σε μορφή excel

Ξεπέρασαν τις 60 οι αιτήσεις συμμετοχής στις εισαγωγικές εξετάσεις από όλη την Αιτωλοακαρνανία και την Αχαΐα. Η ύλη των εξετάσεων. Προσεχώς η ημερομηνία.Ξεπέρασαν τις 60 οι αιτήσεις συμμετοχής στις εισαγωγικές εξετάσεις από όλη την Αιτωλοακαρνανία και την Αχαΐα. Η ύλη των εξετάσεων. Προσεχώς η ημερομηνία.

Μεγάλο ενδιαφέρον υπήρξε από γονείς και μαθητές για τη συμμετοχή τους στις εξετάσεις εισαγωγής στην Α΄Γυμνασίου του Καλλιτεχνικού Γυμνασίου Μεσολογγίου. Συνολικά υπήρξαν περισσότερες από 70 αιτήσεις και στις τρεις κατευθύνσεις

Με ιδιαίτερη επιτυχία συμμετείχε το Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο Μεσολογγίου στο Πανελλήνιο Μαθητικό Συνέδριο για τον Κωστή Παλαμά. Το συνέδριο πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη, 23 και την Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2020 στο θέατρο