ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ,Τμήμα Γενικής Παιδείας Αποτελέσματα κατατακτηρίων εξετάσεων Σεπτεμβρίου 2023

Αποτελέσματα κατατακτηρίων εξετάσεων Σεπτεμβρίου 2023

Ανακοινώνουμε τα αποτελέσματα των κατατακτηρίων εξετάσεων σχολικού έτους 2023-2024.σύμφωνα με τις αρ. πράξεις 15 και 16 του Συλλόγου διδασκόντων του Καλλιτεχνικού Γυμνασίου με Λ. Τ.  Ι. Π. Μεσολογγίου.

Σύμφωνα με αποτελέσματα οι μαθητές και οι μαθήτριες δύναται να μετεγγραφούν στο Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λ. Τ.  Ι. Π. Μεσολογγίου από την Δευτέρα 25/09/2023.

Θα πρέπει οι γονείς και οι κηδεμόνες  να επισκεφτούν το σχολείο του μαθητή/της μαθήτριας και να προσκομίσουν μαζί με την βεβαίωση επιτυχίας του μαθητή, υπεύθυνη δήλωση όπου θα αιτούνται τη μεταγραφή  του μαθητή/της  μαθήτριας στο Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λ. Τάξεις Ι.Π. Μεσολογγίου.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα των επιτυχόντων

Για την Β΄ Γυμνασίου

Για την κατεύθυνση των Εικαστικών (1Θέση)

Μαθητής με αίτηση αρ. Πρωτ 1217,  και βαθμό 91,3 -Επιτυχών