Ενημέρωση γονέων, κοπή πίτας και παράδοση βαθμολογίας

Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες που αφορούν το Α΄ τετράμηνο φοίτησης των μαθητών του σχολείου μας. Συγκεκριμένα πραγματοποιήθηκε ενημέρωση γονέων μέσω της πλατφόρμας webex. Στη συνέχεια έγινε η κοπή πίτας του συλλόγου διδασκόντων και η καθιερωμένη Παιδαγωγική Συνεδρίαση. Τη Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου εστάλησαν οι βαθμοί και οι απουσίες των μαθητών ηλεκτρονικά στους γονείς και κηδεμόνες.

Ευχή όλων είναι να κυλίσει ομαλά το υπόλοιπο της φετινής σχολικής χρονιάς με προτεραιότητα στην υγεία μαθητών, εκπαιδευτικών και του προσωπικού του σχολείου.

Συγκλόνισε η κόρη του Αιτωλοακαρνάνα ήρωα Σπύρου Μουστακλή στην γιορτή του ΠολυτεχνείουΣυγκλόνισε η κόρη του Αιτωλοακαρνάνα ήρωα Σπύρου Μουστακλή στην γιορτή του Πολυτεχνείου

Κοπή πίτας Καλλιτεχνικού Γυμνασίου ΜεσολογγίουΚοπή πίτας Καλλιτεχνικού Γυμνασίου Μεσολογγίου

Το Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του παρουσία της Φιλολόγου κας. Σύρρου και του Διευθυντή κου. Υφαντή. Ευχαριστούμε την κυρία Γατζούδη για την προσφορά της βασιλόπιτας.