ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Τα έργα των μαθήτων που παρουσιάστηκαν στην έκθεση του Καλλιτεχνικού Γυμνασίου στο Κτήριο Χρυσόγελου

Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση-χριστουγεννιάτικο μπαζάρ αγάπης στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου.Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση-χριστουγεννιάτικο μπαζάρ αγάπης στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου.

Μια χαρούμενη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση οργάνωσε χθες, Παρασκευή 22 /12/2023, στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας, με την υποστήριξη του Εμπορικού Συλλόγου της πόλης.

Συμμετοχή του σχολείου μας στην έκθεση νωπογραφίας στη σχολή Καλών Τεχνών Αθηνών.Συμμετοχή του σχολείου μας στην έκθεση νωπογραφίας στη σχολή Καλών Τεχνών Αθηνών.