ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Προσφορές για την επταήμερη εκδρομή στην Ιταλία (Επαναπροκήρυξη εκδρομής).

Προσφορές για την επταήμερη εκδρομή στην Ιταλία (Επαναπροκήρυξη εκδρομής).

Related Post

Φιλικοί σχολικοί αγώνες μπάσκετ 3×3 γυμνασίων.Φιλικοί σχολικοί αγώνες μπάσκετ 3×3 γυμνασίων.

Σήμερα στο ΔΑΚ Μεσολογγίου οι μικροί μας μαθητές – αθλητές της ομάδας Μπάσκετ του σχολείου μας αγωνίστηκαν σε τρεις φιλικούς αγώνες μπάσκετ 3Χ3. Οι αγώνες όταν στα πλαίσια των αγώνων

Καλλιτεχνική παρουσίαση για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση στο Νεοκλασσικό “Χρυσόγελου”Καλλιτεχνική παρουσίαση για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση στο Νεοκλασσικό “Χρυσόγελου”

Μια σημαντική εξωσχολική δραστηριότητα μέσω μαγνητοσκοπημένω γυρισμάτων υλοποίησαν μαθητές και εκπαιδευτικοί του σχολείου μας σε συνεργασία με τον τομέα Πολιτισμού κτίριο “Χρυσόγελου” που στεγάζεται στο προσφάτως ομόνυμο κτίριο στο Μεσολόγγι.

Πρόσκληση στην εκδήλωση, “Παρέα με ένα βιβλίο”Πρόσκληση στην εκδήλωση, “Παρέα με ένα βιβλίο”

Ο Σύλλογος Διδασκόντων, η Μαθητική Κοινότητα και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Καλλιτεχνικού Γυμνασίου-Λ. Τ. Ιερής Πόλης Μεσολογγίου σας προσκαλούν στην εκδήλωση,“Παρέα με ένα βιβλίο”το Σάββατο 30-03-2024 στο κτήριο