ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Η επίσκεψη του 1ου Γυμνασίου Τριανδρίας από την Θεσσαλονίκη στο σχολείο μας.

Η επίσκεψη του 1ου Γυμνασίου Τριανδρίας από την Θεσσαλονίκη στο σχολείο μας.

Το 1ο Γυμνάσιο Τριανδρίας μας επισκέφτηκε σήμερα για να πάρουν οι μαθητές και οι μαθήτριές τους, μια γεύση από το διαφορετικό αναλυτικό πρόγραμμα μαθημάτων του σχολείου μας.

Θεατρικό παιχνίδι, αυτοσχεδιασμοί, τεχνικές ζωγραφικής, χορός κά.

Ευχαριστούμε την Ανθή Τάτση, μαθήτρια της Β Λυκειού για το χαρακτικό της έργο που διέθεσε για να το προσφέρουμε ως αναμνηστικό της επίσκεψης.

Όλα κύλησαν εξαιρετικά! Παιδιά και καθηγητές έβαλαν τα θεμέλια μιας νέας συνεργασίας.