ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Επίσκεψη της Α και της Β Λυκείου του τομέα εικαστικών στη Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών στην Αθήνα.

Κάντε κλικ στο παρακάτω βιντεάκι…

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ ΣΤΟ ΝΕΟΧΩΡΙΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ ΣΤΟ ΝΕΟΧΩΡΙ

Την Παρασκευή 1 Μάρτη το πρωί είχαμε τη τιμή να φιλοξενηθούμε στην έκθεση τοπικών καλλιτεχνών από το Σύλλογο Νέων Νεοχωρίου “Acheloistas” . Ευχαριστούμε πολύ την κα. Ελένη Αντζουλάτου που με

Ενημέρωση για τη νέα σχολική χρονιά 2023-2024!Ενημέρωση για τη νέα σχολική χρονιά 2023-2024!

Οι διακοπές μας τελειώνουν! Με χαρά ξεκινάμε την προετοιμασία του σχολείου μας για τη νέα σχολική χρονιά και ανυπομονούμε για καλές και σπουδαίες συνεργασίες! Έχετε υπόψη σας ότι μέσα στο

Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση-χριστουγεννιάτικο μπαζάρ αγάπης στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου.Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση-χριστουγεννιάτικο μπαζάρ αγάπης στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου.

Μια χαρούμενη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση οργάνωσε χθες, Παρασκευή 22 /12/2023, στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας, με την υποστήριξη του Εμπορικού Συλλόγου της πόλης.